Četri padomi, kā iegūt labu miegu

Bieži vien daudzi diabēta simptomi var gulēšanu padarīt par nervozu un ne pārāk relaksējošu nodarbi. Piemēram, sāpes ekstremitātēs, dehidratācija, izsalkums un biežā urinēšana var gulēšanu padarīt gandrīz neiespējamu. Cilvēkiem vajadzētu apzināties, cik svarīgs ir labs miegs, turklāt miega trūkuma sekas var būt bīstamas.

Nepietiekams miegs

Daudzi diabēta slimnieki sūdzas, ka viena no viņu lielākajām problēmām ir aizmigšana un palikšana miegā visu cauru nakti. Tas, ko viņi, iespējams, nezina –  cilvēkiem ar cukura diabētu noguruma sajūta nav vienīgais risks, ko rada neizgulēšanās. Miega daudzums var tieši ietekmēt arī glikozes līmeni asinīs. Turklāt cilvēka apetīti un vielmaiņu tieši ietekmē hormonālie procesi, kas norisinās miega laikā.

Padomi gulētiešanai

  • Kofeīna patēriņš: Lai gan tas varētu likties pašsaprotami, tomēr viena no lielākajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj, ir sekojoša – viņi nepietiekami novērtē savu toleranci pret kofeīnu. Nosakiet savu ikdienas limitu, cik vēlu vakarā jūs atļaujat sev lietot kofeīnu saturošus produktus. Lielākā daļa cilvēku ir pamanījuši, ka aptuveni ap plkst.15.00-17.00 ir veselīgs laiks, lai ierobežotu savu kofeīna patēriņu.
  • Regulārs grafiks: Viena no svarīgākajām metodēm, kā iegūt labu nakts miegu, ir izveidot pastāvīgu miega grafiku. Cilvēki bieži vien saprot, ka viņi nespēj aizmigt, jo viņu ķermeņa ritms ir pārāk nemierīgs. Ieviesiet miega žurnālu, atzīmējiet laiku, kad dodaties gulēt un kad ceļaties, lai jūs varētu labāk pārvaldīt savu ikdienas rutīnu. Ideāli būtu, ja jūsu gulētiešanas un mošanās laiki būtu līdzīgi dienu no dienas, tādā veidā ļaujot jūsu ķermenim ieiet komfortablā un veselīgā ritmā.
  • Elektroierīču izslēgšana: Pētījumi liecina, ka, noliekot malā savu elektroniku aptuveni stundu pirms gulētiešanas, tas var ātri uzlabot jūsu iespējas aizmigt. Ekrāni bieži vien imitē dienasgaismu un apmāna cilvēka ķermeni, liekot tam domāt, ka tam vajadzētu būt nomodā. Jūs varat pielāgot viedtālruņa, TV vai klēpjdatora iestatījumus, lai jūsu acīm būtu vieglāk, vai arī vienkārši tos izslēdziet. Mēģiniet beigt lietot ierīces 15 minūtes pirms gulētiešanas un palieliniet laiku, līdz jūs spēsiet ērti aizmigt.

Kā pirmo padomu kā vislabāk izgulēties speciālisti cilvēkiem ar cukura diabētu iesaka saglabāt savu cukura līmeni asinīs stabilu un nodrošināt vieglu, taču konsekventu vingrošanas režīmu.

Tūkstošiem cilvēku, kas regulāri lieto CuraLin, ziņo par uzlabotu, labākas kvalitātes un garāku miega ciklu.

Stīvs Knibbs (Steve Knibbs) mums pastāstīja par savu pieredzi:

“Vienkārši satriecoši, 3 mēnešu laikā mans vidējais rādītājs 10,4 nokrita uz 5,6. Tagad man ir pilntiesīgs miegs, bez nekādas skriešanas uz tualeti, man vairs nav sausuma sajūtas mutē un man ir neticami augsts enerģijas līmenis”

-Stīvs Knibbs

Vēlaties uzzināt vairāk par #1 uztura bagātinātāju 2. tipa cukura diabētam? Klikšķiniet šeit

 

Good night and sweet dreams!

CuraLife komanda

Mēs nosūtām tikai uz Igauniju, Latviju un Lietuvu. Ja vēlaties nosūtīt preci uz citu valsti, lūdzu, apmeklējiet